потребители: 22471

ЦСКА отстъпи на Септември
неделя 20 май, 2018  |   1024

Юношите на ЦСКА отстъпиха на Септември с 1:2 в мач от XXVIII кръг на Зоналната група за родените през 2001 и 2002 година. Двубоят се игра на базата на противника ни в Герман.

Домакините поведоха, а армейците изравниха след гол на Димитър Михайлов и на почивката резултатът беше 1:1. Победното попадение Септември реализира 15 минути преди края на мача. Нашите момчета, водени от Сашо Борисов, имаха отлични шансове пред противниковата врата, но не успяха да ги оползотворят и така се стигна до загубата, която е трета за тях през кампанията.

В следващия кръг ЦСКА е домакин на Левски-Раковски, след което ще гостува на Царско село в последния мач за сезона.

Стартов състав: Майкъл Георгиев (в), (к), Емил Пинджуров, Марио Гуглин, Мартин Аврамов, Георги Юруков, Марио Николов, Алпай Рамадан, Митко Русанов, Марио Попов, Димитър Михайлов, Георги Тафраджиев

Резерви: Ивайло Илиев (в), Михаил Ангелов, Николай Митов, Цветан Петков, Михаил Ганев, Данаил Стойчев, Мартин Байов

Старши треньор: Сашо Борисов