потребители: 22308

Кристиян Малинов: Играхме заради публиката (ВИДЕО)
вторник 15 май, 2018  |   959

Един от голмайсторите в дербито - Кристиян Малинов, беше избран за играч на мача.

Според него двубоят е бил равностоен, като червените са надиграли съперника през първата част, а през второто полувреме противникът ни е взел инициативата.

Малинов заяви, че в тази среща е липсвал зарядът на дербито, но всички мачове срещу вечния съперник са важни и отборът е играл заради публиката.

Той сподели, че негативните емоции от лошите резултати остават, но Христо Янев е мотивирал играчите да се борят за победата заради феновете. Полузащитникът е категоричен, че футболистите са показали характер и ще го направят и в последния мач за сезона срещу Берое.

1 до 3 (от 3)

- Borislav B.
сряда 16 май, 2018
Е вчера играч на мача си беше Енрике,който направо ги развинти отвсякаде...Тея от диемите са ебати и неграмотниците!!! Малинов си игра добре момчето,но вчера един играч беше над всички и това беше Енрике,койте ги минаваше като колчета ,а тоя Прохазка беше за два жълти картона още до десетата минута.Бразилеца си вкара гол,даде асистенция и направи поне още три четири отлични положения за гол.

- Трифон М.
За мен Малинов е играчът на сезона за ЦСКА. Казвам го с ясното съзнание, че Каранга направи сезона на живота си. Поне дотук. Няма мач, в който Кристиян да не е навсякъде. Пресира, отнема, задържа, разпределя. Ей го, вчера вкара и страхотен гол! Само ако може да изчисти малко играта си от картони, ще е близко до съвършентсвото. Учудвам се, че Хубчев не го вика в националния. При положение, че нямаме играчи от висока класа, точно такива научени и борбени момчета като Кристиян са безценни.

- Пламен С.
Браво Крис ! Продължавай все така !!! Честита победа Армейци ! Браво ! И още нещо..... Божка, давай лентата на бате си Кольо и бягай при чичо Венци, а ако не при него , то все някой след първата 6-ца ще те вземе. Поиграй малко (3-4 г.),а после си добре дошъл отново. Ако и тогава не се докажеш, заповядай при нас на трибуните.....Ти си и ще бъдеш, завинаги един от нас ! Само ЦСКА !!!