потребители: 22468

ЦСКА с победа преди вечното дерби
неделя 13 май, 2018  |   910

Юношите на ЦСКА постигнаха победа с 4:1 над Ферион (София). Двубоят от XXVII кръг на Зоналната група за набор 2001/2002 се игра в комплекс "Царско село".

Армейците, водени от Сашо Борисов, откриха резултата от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Димитър Михайлов. Той се нагърби с изпълнението й и не сбърка от бялата точка. Преди почивката Михайлов отбеляза и втори гол в мача за 2:0. През втората част червените получиха втора дузпа, като този път Митко Митков беше спънат в наказателното поле. Михайлов я реализира и оформи хеттрика си. Ферион върна едно попадение за 3:1, а Николай Митов отбеляза четвъртия гол за ЦСКА.

В четвъртък (17 май) ЦСКА приема Левски на базата в Панчарево в отложен двубой от XXII кръг. Мачът е насрочен за 17:00 часа.

ЦСКА - Ферион 4:1
Голмайстори: Димитър Михайлов (3), Николай Митов

Стартов състав: Илия Шаламанов (в) (к), Марио Николов, Емил Пинджуров, Марио Гуглин, Цветан Петков, Георги Юруков, Митко Митков, Мартин Байов, Георги Тафраджиев, Димитър Михайлов, Марио Попов

Резерви: Иван Маринов (в), Димитър Колимечков, Димитър Казаков, Виктор Гицов, Михаил Ангелов, Михаил Ганев, Николай Митов

Старши треньор: Сашо Борисов