потребители: 22662

25 от 25 за ЦСКА
неделя 13 май, 2018  |   963

Юношите на ЦСКА от набор 2004 постигнаха 25-а победа в 25-ия си мач през сезона. Армейците, водени от Атанас Борносузов, се наложиха над Локомотив (София) с 4:1 като гост.

Червените поведоха след гол на Георги Шаламанов и до почивката пропуснаха няколко добри възможности да увеличат преднината си. През втората част Павел Жабов беше точен за 2:0, а Кирил Великов се разписа от дузпа за 3:0. Тя беше отсъдена за нарушение срещу Иван Нешков. Домакините върнаха едно попадение за 3:1, а Виктор Атанасов оформи крайния резултат 4:1 в наша полза.

В следващия си мач ЦСКА гостува на ДИТ. Двубоят ще се играе в сряда (16 май) от 17:00 часа в комплекс ДИТ в Драгалевци.

Локо Сф - ЦСКА 1:4
Голмайстори: Георги Шаламанов, Павел Жабов, Кирил Великов, Виктор Атанасов

Стартов състав: Милен Младенов (в), Мартин Влаевски, Габриел Александров, Росен Маринов, Виктор Атанасов, Георги Шаламанов, Георги Чорбаджийски, Кирил Великов, Иван Нешков, Павел Жабов, Александър Георгиев

Резерви: Иван Маринов (в), Наско Цеков, Кристиан Петров, Боян Даскалов, Ясен Спиров, Александър Божков, Васил Найденов

Старши треньор: Атанас Борносузов