потребители: 21698

ЦСКА победи Ботев Пд
събота 12 май, 2018  |   902

Юношите на ЦСКА до 19 години победиха Ботев в Пловдив с 3:1 в мач от XXVII кръг на Елитната група.

Армейците поведоха след попадение на Иван Митрев, а домакините успяха да възстановят равенството и на почивката резултатът беше 1:1. През втората част Милен Манчев вкара за 2:1, а Божидар Чуканов беше точен за крайното 3:1.

В следващия кръг ЦСКА приема Нефтохимик на базата в Панчарево.

Ботев Пд - ЦСКА 1:3
Голмайстори: Иван Митрев, Милен Манчев, Божидар Чуканов

Стартов състав: 1. Борис Груев (в), 5. Джулио Чарлов, 15. Никола Борисов, 3. Милен Манчев, 4. Адриан Гиргинов, 14. Николай Янков (к), 16. Емануил Личев, 13. Даниел Йорданов, 10. Иван Митрев, 18. Георги Костов, 7. Божидар Чуканов

Резерви: 12. Валентин Обретенов (в), 17. Любослав Златков, 20. Александър Иванов, 19. Борислав Борисов, 11. Радослав Илиев, 8. Жулиан Манолов, 9. Борислав Будинов

Старши треньор: Ивайло Станев