потребители: 21698

ЦСКА с поражение в Пловдив
събота 12 май, 2018  |   584

Юношите на ЦСКА до 17 години отстъпиха с 1:3 на Ботев в Пловдив. След успеха канарчетата си осигуриха шампионската титла в Елитната група.

На почивката домакините водеха с 2:0, а в 52-та минута направиха преднината си класическа. Тимът ни отбеляза почетното попадение в добавеното време на мача, когато Мартин Смоленски засече с глава след центриране от корнер. Армейците, водени от Добромир Митов, имаха добри възможности пред противниковата врата в хода на двубоя, но не успяха да  се възползват от тях.

В следващия кръг тимът ни приема Сокол (Марково) на базата в Панчарево.

Стартов състав: Кристиян Сотиров, Любомир Митков, Ертан Тахиров, Християн Петров, Дейвид Симеонов, Йоан Бауренски (к), Христо Панчев, Огнян Николов, Асен Дончев, Росен Петров, Андрей Йорданов

Резерви: Илия Шаламанов, Димитър Жабов, Митко Русанов, Иван Иванов, Димитър Михайлов, Мартин Смоленски, Кристиян Атанасов

Старши треньор: Добромир Митов