потребители: 22455

ЦСКА с победа в Етрополе
петък 04 май, 2018  |   872

Юношите на ЦСКА победиха Чавдар (Етрополе) с 2:1 в мач от XXVI кръг на Зоналната група за набор 2001/2002 година. Двубоят се игра в Етрополе.

И трите гола бяха отбелязани през първото полувреме. Армейците, водени от Сашо Борисов, поведоха след попадение на Кристиян Атанасов, Мартин Смоленски беше точен за 2:0, след което домакините направиха резултата 2:1. Тимът ни доигра мача с човек по-малко, след като Митко Митков получи втори жълт картон и беше изгонен четири минути преди края на срещата.

В следващия си двубой ЦСКА гостува на Локомотив (София).

Чавдар - ЦСКА 1:2
Голмайстори: Кристиян Атанасов, Мартин Смоленски

Стартов състав: Майкъл Георгиев (в), Емил Пинджуров, Марио Гуглин, Димитър Жабов (к), Цветан Петков, Иван Иванов, Митко Митков, Митко Русанов, Димитър Михайлов, Мартин Смоленски, Кристиян Атанасов

Резерви: Илия Шаламанов (в), Мартин Байов, Георги Тафраджиев, Марио Попов, Николай Митов, Димитър Колимечков, Михаил Ганев

Старши треньор: Сашо Борисов