потребители: 23230

ЦСКА отпадна от турнира за Купата (РЕПОРТАЖ)
сряда 25 април, 2018  |   262897

ЦСКА завърши наравно 2:2 с Левски в реванша от полуфиналите за Купата на България и с общ резултат 2:4 отпадна от турнира.

Съперникът ни откри резултата в 6-та минута. В 28-та Левски остана с човек по-малко. След изключително грубо влизане в краката на Фернандо Каранга, Хали Тиам получи директен червен картон от главния арботър Николай Йорданов. Нападателят ни получи медицинска помощ и продължи да играе, но в 33-та минута беше заменен принудително, като на терена се появи Хеан Бланко.

На старта на второто полувреме Едвин Джеси замени Рубен Пинто. В 57-та минута тимът ни изравни след гол на Бланко.

В 61-та минута ЦСКА беше ощетен. Рафаел Енрике отбеляза попадение, което беше отменено заради несъществуваща засада. Три по-късно съперникът ни вкара за 2:1.

В игра за тима ни в 67-та минута се появи Роланд Алберг, който замени Станислав Манолев. Именно Алберг беше точен за 2:2 в 82-та минута.

До края на двубоя до нови попадения не се стигна и така червените отпаднаха от борбата за Купата на България.

Стартов състав: 30. Витаутас Черниаускас (в), 2. Стойчо Атанасов, 5. Николай Бодуров (к), 25. Александър Барт, 3. Жеферсон Телес, 16. Раул Лое, 6. Рубен Пинто, 20. Тиаго Родригес, 17. Енрике Рафаел, 11. Станислав Манолев, 9. Фернандо Каранга

Резерви: 1. Слави Петров (в),  4. Божидар Чорбаджийски, 15. Кристиян Малинов, 8. Едвин Джеси, 10. Роланд Алберг, 19. Кирил Десподов, 7. Жан Бланко

1 до 10 (от 170)

1  2  3  4  5 ...   »
 - Miroslav T.
петък 27 април, 2018
Вихрен В. Много трябва да поработи Джеферсон за да ми промени мнението. Не можа да спре топката и я подари на Обертан, и за малко 2:0. Първия гол на говедата дойде от средата. Техния циганин съвсем необезпокояван се придвижи от центъра до наказателното поле.

- Славчо Н.
Колкото до приказките за съдии, БФС и т.н. - ами в Литекс това си го приказват от поне 7-8 години, откакто нямат титла. Сега и при нас го пренесоха. По тоя начин титла няма как да се вземе, можете да ми вярвате като на човек, който от 45 години е фен на ЦСКА

- Славчо Н.
Приятели, малки и големи. В живота има един принцип: когато организацията не върви виновен е шефът, а не чистачката.

- Владимир П.
четвъртък 26 април, 2018
Време е за равносметка. Очаквах Стамен Белчев да си подаде оставката,той сам призна,че сезона е провал.Какво чака! Трябва да се вземат бързи решения.Да се освободим от многото баласт в отбора.Черни е посредствен вратар,да се потърси друг,сигурен и добър вратар. Жеферсон,да му вземат еднопосочен билет и да се вземе стабилен ляв бек.Барт,Лое също да си ходят с тях да се изпратят още Алберг,Укра.Да се проведе сериозен разговор с Пинто,Тиаго,Бланко,Енрике и Джеси да им се обясни още веднъж в кой отбор играят.Защото от играта на Пинто и Тиаго няма и помен,а другите още се адаптират.Сериозно да се поговори и с младите български момчета и те залитат,няма постоянство.Пример, Стойчо Атанасов при него много тичане,хаос и грешни пасове винаги към противников играч. С една дума трябва основен ремонт на отбора. Спешно да се извика Стойчо Младенов,да се направи селекция,защото Евромачовете тропат на вратата ни. Не се ли вземат бързи мерки,нищо хубаво не ни чака. Само Ц С К А .

- Вихрен В.
Мирославе, сега като ти гледам математиката напълно се съгласявам 11 без Пинто и Лое прави точно 9. За Джеферсон съм убеден на 200%, че ще си промениш мнението следващия сезон. Основни негови грешки, които няма как да отречем: -глупав и решаващ червен картон рв Рязанград -Червеният картон срещу добитъка не го броя, защото е престъпление към футбола -Пропусната топка при 1:0 за Мангалите и оставил Обертан сам срещу вратаря -Останал сам срещу 2 на 1 при първия гол на Добитъка Ще стане. Мога да се хвана на бас с теб

- Вихрен В.
Сега и мнението ми за Стойчо Стоилов - ЦЕСЕКАР В КРЪВТА СИ, каквито искаме. Уникален професионалист- няма да изтреждам имената, които доведе и които продаде за пари в пъти повече.Ако имаше парите от Шуши, щяхме да сме привлекли много по-качествени коне от рогатите. САМО ЦСКА и да изкуфеем на 05.05 за този празник, колкото и горчиво да ние на душата в момента.

- Вихрен В.
Мирославееее, всеки един от нас се е огледал в даден футболист и го смята за главен виновник. Джеферсон, освен, че остана 1:2 при гола и онова положение при 1:0 друга грешка няма. Всеки греши. За мен има огромен потенциал. Все пак е от няколко месеца тук. Каци за : Пинто - халф ,който трябва да задтржа топката и прави играта Лое- халф......от 30 паса 28 са настрани и назад Тиаго - вторият сезон е сменен с двойник. В този мач Стойчо Атанасов и Станислав Манолев- Главни виновници за решаващия втори гол Така, че разшири броя на играчите,за порицание, а не само цвета на кожата

- Вихрен В.
Здравейте, емоциите малко поотминаха.. Първото- ВСИЧКИ НА СТАДИОНА НА 05.05, а не да пеем само НЯМА ДА ТЕ ПРЕДАДЕМ.... Второ за треньора- още от вчера стана дискусията. Моите предложения са : - Георги Дерменджиев при все, че е бил при агата - Стойчо Стоев, при все, че е бил при агата и рогатите -Томаш -наше момче, ама още се учи и да не стане като Белчев -Стойчо Младенов винаги го дъвчим, ама освен мачовете с добитъка....нищо сериозно в Европа. Казвайте Вашето мнение и да помогнем с нашия избор, за да не плюем после И всички на стадиона на 05.05. с армейските екипи... Историята на този клуб го заслужава. Това са 70 години, а не един полусезон. САМО Целият Свят в Краката на Армейците. Още от дете.....

- Кирил З.
ВСЯКО ПРАЗНО МЯСТО НА 5ТИ Е ГЛАС НА АГАТА ТАКАЧЕ ВСИЧКИ НА 5ТИ СЕКТОР Г НИКОГ АНЕ ГУБИ

- Иван Г.
Белчев бил обещал че да вкараме 2,3 гола,и сме били вкарали толкова,вкара си ги вратарчето на говедата,а по ирония на съдбата, отменения ни гол беше единственото хубаво нещо за цял мач