потребители: 22550

ЦСКА ще се бори за обрат срещу Нефтохимик
петък 13 април, 2018  |   7223

Мъжкият волейболен отбор на ЦСКА отстъпи на Нефтохимик (2010) с 1:3 гейма и във втория мач от финалната серия и ще трябва да постигне обрат от 0:2 до 3:2 победи, за да спечели титлата в Суперлигата.

Двубоят в зала "Младост" в Бургас беше оспорван, подобно на първия вчера, а тимът ни отново беше подкрепян от верните си привърженици.

Армейците, водени от Александър Попов, загубиха първата част с 23:25 точки, а след 25:23 във втората изравниха геймовете. Третият и четвъртият обаче бяха взети от домакините с 25:19 и 25:21 точки и така се стигна до второто поражение на ЦСКА във финала.

Предстои трети мач между двата тима, на който ЦСКА ще бъде домакин, но все още не е определено кога и къде ще се играе той.