потребители: 23540

ЦСКА разгроми Левски (РЕПОРТАЖ)
четвъртък 12 април, 2018  |   2402

ЦСКА победи Левски с 4:1 в мач от XXII кръг на първенството. Така тимът ни, воден от Атанас Борносузов, продължава без грешна стъпка през сезона - 21 победи в 21 двубоя.

Срещата се игра на базата в Панчарево и беше излъчена на живо в CSKA.BG и в официалната страница на Академия ЦСКА във фейсбук.

ПЪЛЕН ЗАПИС НА МАЧА.

Нашите момчета поведоха още в 3-та минута, когато точен беше Павел Жабов. В 9-та главният съдия Георги Николов не отсъди стопроцентова дузпа в наша полза, след като Йоан Борносузов беше спънат в наказателното поле от противников състезател. В 16-та минута гостите останаха с човек по-малко, след като техен  футболист удари с глава Борносузов и получи директен червен картон.

В 48-та минута Борносузов отбеляза за 2:0 в полза на ЦСКА, а две по-късно сините върнаха едно попадение от дузпа. В 61-та Георги Чорбаджийски направи резултата 3:1. В 68-та Борносузов реализира от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Кирил Великов, за крайното 4:1.

Двата отбора ще спорят за Купата на БФС на 24 април. Финалът ще се играе на стадион "Витоша" в Бистрица от 17:00 часа.

ЦСКА - Левски 4:1
Голмайстори: Йоан Борносузов (2), Павел Жабов, Георги Чорбаджийски

Състав на ЦСКА: 1. Иван Маринов (в), 3. Габриел Александров, 5. Валентин Ситнилски (к), 4. Мартин Влаевски, 6. Николай Няголов, 13. Йоан Лозанов, 10. Георги Чорбаджийски, 8. Виктор Атанасов, 7. Ясен Цеков, 11. Павел Жабов, 9. Йоан Борносузов

Резерви: 23. Милен Младенов (в), 21. Александър Георгиев, 17. Георги Шаламанов, 15. Александър Божков, 16. Кирил Великов, 19. Васил Найденов, 20. Ясен Спиров

Старши треньор: Атанас Борносузов