потребители: 23674

ЦСКА започна плейофите с победа (РЕПОРТАЖ)
събота 31 март, 2018  |   5069

ЦСКА победи Ботев (Пловдив) с 4:1 в мач от XXVII кръг на Първа лига, който се игра на стадион "Българска армия".

Тимът ни беше без наказаните Фернандо Каранга и Николай Бодуров, Кирил Десподов остана на резервната скамейка, а Кристиян Малинов отпадна от групата за мача.

Армейците пропуснаха отлични възможности да поведат в резултата преди това се случи след автогол на Пламен Димов в 39-та минута, когато той засече топката с глава след центриране на Тиаго Родригес от пряк свободен удар. В добавеното време на първата част португалецът отново центрира от фаул, а Раул Лое беше точен с глава за 2:0.

В 52-та минута Серкан Юсеин опита да изчисти топката, но тя се удари в Тиаго и прехвърли вратаря Чворович за 3:0. В 78-та минута своя официален дебют за ЦСКА направи Андре Монтейро - Укра, който влезе на мястото на Енрике Рафаел. В 84-та Стивън Петков върна едно попадение за гостите, а в добавеното време Едвин Джеси асистира на Жан Бланко, който оформи крайното 4:1.

В следващия кръг ЦСКА гостува на Лудогорец в Разград. Двубоят ще се играе на 6 април (петък) от 17:00 часа.

ХАРЕСАЙТЕ ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК.

Стартов състав: 30. Витаутас Черниаускас (в), 11. Станислав Манолев, 4. Божидар Чорбаджийски (к), 25. Александър Барт, 3. Жеферсон Телес, 16. Раул Лое, 6. Рубен Пинто, 20. Тиаго Родригес, 17. Енрике Рафаел, 8. Едвин Джеси, 7. Жан Бланко

Резерви: 1. Слави Петров (в), 2. Стойчо Атанасов, 23. Александър Дюлгеров, 18. Александър Георгиев, 14. Андре Монтейро - Укра, 10. Роланд Алберг, 19. Кирил Десподов