потребители: 22743

ЦСКА е на финал!
петък 30 март, 2018  |   9005

Мъжкият волейболен отбор на ЦСКА ще играе финал в Суперлигата за първи път от 2011 година. Армейците, водени от Александър Попов, победиха Монтана с 3:2 гейма в четвъртия мач от полуфиналната серия и с 3:1 победи продължават борбата за титлата. Съперник на нашия тим на финала ще бъде Нефтохимик 2010 (Бургас).

Двубоят се игра в зала "Христо Ботев" пред стотици червени фенове, които вдъхнаха кураж на момчетата за успеха.

Монтана взе първия гейм с 25:22, а ЦСКА изравни след 25:20 във втория. Третата част червените спечелиха със същия резултат - 25:20, но гостите направиха резултата 2:2 гейма след 25:22 точки в четвъртата. Тайбрека нашите момчета затвориха на 12 точки и така мечтата за титлата остава жива.

ЦСКА - Монтана 3:2
(22:25, 25:20, 25:20, 22:25, 15:12)