потребители: 22648

ЦСКА отстъпи драматично на Монтана
четвъртък 22 март, 2018  |   7338

Мъжкият волейболен отбор на ЦСКА отстъпи драматично на Монтана с 2:3 гейма в първия двубой от полуфиналната серия в Суперлигата, който се игра в зала "Младост" в Монтана.

Армейците, водени от Александър Попов, отстъпиха в първия гейм с 25:27, а след 25:21 точки във втория изравниха резултата. Третата част домакините затвориха на 15 точки, а ЦСКА отново навакса изоставането си след 25:22 в четвъртата. Решителния гейм Монтана спечели с 15:13 точки и си осигури предимство с 1:0 победи в полуфиналната серия.

На финал ще се класира отборът, който спечели три от максимум пет мача, които ще се играят. Утре в вторият двубой от серията, който отново ще се проведе в зала "Младост" в Монтана и ще започне в 18:30 часа.