потребители: 22752

ЦСКА продължава да е на върха
понеделник 12 март, 2018  |   7414

Баскетболният отбор на ЦСКА продължава да е лидер във втората шестица на мъжката "А" група. Тимът ни, воден от Йордан Колев, победи Черноморец с 87:77 точки. Срещата се игра в зала "Бойчо Брънзов" в Бургас.

Половината играчи на ЦСКА лекуват контузии и пропуснаха мача, но осемте състезатели, които взеха участие в двубоя, показаха характер и заслужено се поздравиха с победа.

Първото полувреме беше равностойно и на почивките домакините водеха с 1 точка - 42:41. В третата част армейците показаха отлична игра както в нападение, така и в защита и поведоха с 9 точки. В последната част играта вървеше кош за кош и тимът ни не позволи на съперника да намали разликата, което доведе до успеха. Победата е шеста за ЦСКА от седем мача във втората шестица.

Следващият мач на червените е срещу Балкан-2 (Ботевград). Двубоят ще се играе в зала "Румен Пейчев" на 18 март (неделя) от 17:00 часа.