потребители: 23008

Заедно можем всичко! (ВИДЕО)
неделя 11 март, 2018  |   3506

ЦСКА показа характер и обърна Пирин за победата с 2:1 след попадения на Александър Георгиев в 88-та минута и Фернандо Каранга в третата от добавеното време на мача.

Най-верните фенове - нашите, изпълниха сектора за гости на стадион "Христо Ботев" в Благоевград, драха гърла за отбора през целия двубой и след края на срещата празнуваха заедно със своите любимци.

Армейците, благодарим ви за подкрепата!

Ще се видим на дербито!

ЗАЕДНО МОЖЕМ ВСИЧКО!

1 до 8 (от 8)

- Иван Д.
неделя 11 март, 2018
Шампионска победа! Важното беше да победим във всичките мачове тази седмица, въпреки сгъстения цикъл. Сега един ден почивка и отбора да се вдига! Видя, че може да играе като се надъхат последните 15 минути!

- Кирил Б.
Уникално.....

- Милен И.
Велика публика! Браво на момчетата! Изключително сладка победа

- Милен И.

- Огниян С.
Крайно време е г_н Белчев да се оттегли като старши.Нужна е рокада .

- ANATOLI Y.
Само ЦСКА слаб мач.По важното е характера на отбора и играчите.Благодаря Ви момчета!!

- Георги Р.
Тази велика публика заслужава тази радост . Заслужава и титла и купа. Браво на отбора че показа задължителдия боен дух за ЦСКА и се бори до последна капка кръв и спечели във последната минути. Сигурен съм не това е мача който ще не направи шампиони. Отбора ще се стегне и ще си повярва че с най добрите. И във трудните моменти печелят мачовете със класа а не със помощта на Чинков