потребители: 22554

ЦСКА с успех в Пловдив
неделя 11 март, 2018  |   639

Юношите ни до 19 години, водени от Ивайло Станев, победиха Локомотив в Пловдив с 2:0.

В 15-та минута Божидар Чуканов беше фаулиран в наказателното поле и червените получиха правото да изпълнят дузпа, но вратарят на домакините спаси удара на Иван Митрев.

Резултатът беше открит от Радослав Живков в 40-та минута, когато той беше изведен на добра позиция от Чуканов. В 80-та след контраатака Даниел Йорданов асистира на Божидар Чуканов и той оформи крайното 2:0.

В следващия кръг ЦСКА U19 приема Септември. Мачът ще се играе на базата в Панчарево в четвъртък (15 март) от 14:30 часа. ЦСКА ТВ ще излъчи двубоя на живо в официалната страница на Академия ЦСКА във фейсбук, а срещата можете да гледате и в CSKA.BG.

Локомотив (Пловдив) - ЦСКА 0:2
Голмайстори: Радослав Живков, Божидар Чуканов

Стартов състав: 1. Борис Груев (в), 18. Георги Костов, 15. Никола Борисов, 6. Валентин Антов (к), 4. Адриан Гиргинов, 16. Емануил Личев, 17. Петър Петров, 13. Даниел Йорданов, 10. Иван Митрев, 7. Божидар Чуканов, 9. Радослав Живков

Резерви: 12. Драгомир Захаринов (в), 5. Джулио Чарлов, 3. Милен Манчев, 11. Радослав Илиев, 20. Борислав Будинов, 8. Александър Иванов, 14. Николай Янков

Старши треньор: Ивайло Станев