потребители: 22946

ЦСКА гостува на Пирин в третия мач тази седмица
неделя 11 март, 2018  |   925

Днес ЦСКА ще изиграе третия си мач в рамките на седем дни. След като тимът ни спечели гостуването си на Дунав в Русе с 2:0 в понеделник и победи Етър на "Армията" в четвъртък с 2:1, днес излиза за трета победа тази седмица срещу Пирин. Двубоят от XXV кръг на Първа лига ще започне в 15:00 часа на стадион "Христо Ботев" в Благоевград.

Старши треньорът Стамен Белчев не може да разчита на наказания Божидар Чорбаджийски и контузения Александър Дюлгеров. Белчев взе 19 футболисти на лагера преди мача, като един от тях ще отпадне от групата за двубоя.

В Благоевград се очакват стотици червени фенове от целия регион. Цената на билетите за срещата е 6 лева. За привърженици на ЦСКА те ще се продават на две каси след 10:00 часа. Първата е на улица "Теменуга" (до Владишкото), втората е непосредствено до служебния вход на стадиона. Вратите на стадиона ще бъдат отворени в 13:00.

Полицията в града определя двубоя като рисков и ще предприеме засилени мерки за сигурност преди, по време на и след мача. Очаква се да бъде въведен пропусквателен режим за всички фенове в радуис 200 метра около стадиона 3 часа преди старта на срещата.

Съветваме червените привърженици да се насочат към стадиона по-рано, да закупят своите билети и да заемат местата си не в последния момент, за да няма излишно напрежение в последните минути преди началото на двубоя.