потребители: 22469

Малшанс за ЦСКА
събота 10 март, 2018  |   1147

Юношите на ЦСКА, родени през 2003 година, отстъпиха на Левски с 0:2 след равностоен мач. Двубоят от XX кръг на Югозападната зона в Елитната група до 15 години се игра на изкуствен терен на стадион "Виваком Арена - Георги Аспарухов".

Домакините откриха резултата в 16-та минута и на почивката водеха с 1:0. В 48-та минута Йоан Борносузов беше съборен в наказателното поле и червените получиха дузпа. Вратарят на сините обаче спаси изстрела на Цветомир Цанев. В 60-та минута резултатът стана 2:0 и до края не се стигна до нови попадения.

Нашите момчета имаха добри възможности пред противниковата врата, но късметът не беше на тяхна страна и отстъпиха след равностоен мач.

Следващият двубой на ЦСКА U15 е срещу Славия. Двубоят ще се играе в комплекс “Царско село” във вторник (13 март) от 13:30 часа.

Състав на ЦСКА: Ивайло Илиев (в), Цветомир Йорданов, Мартин Аврамов, Димо Славов, Георги Иванов, Алпай Рамадан, Цветелин Стоичков, Александър Бучков (к), Данаил Стоичев, Йоан Борносузов, Цветомир Цанев

Резерви: Константин Касабоков (в), Димитър Колимечков, Иван Макалски, Мартин Сотиров, Стелиън Георгиев, Христо Арсов, Георги Манев

Старши треньор: Христо Марашлиев