потребители: 21989

ЦСКА разгроми Монтана (РЕПОРТАЖ)
сряда 07 март, 2018  |   788

ЦСКА U17 победи Монтана с 4:0 в мач от XVII кръг на Елитната група. Двубоят се игра в комплекс "Царско село".

Армейците, водени от Добромир Митов, излязоха напред в резултата в 7-та минута, когато точен беше Росен Петров. До края на първата част червените отбелязаха два гола от фаулове, отлично изпълнени от Христо Панчев и Огнян Николов. В последните секунди на двубоя Кристиян Атанасов оформи крайното 4:0.

Червените владееха изцяло събитията на терена и пропуснаха няколко фантастични възможности пред вратата на Монтана, като удариха и две греди.

В следващия кръг ЦСКА гостува на Левски. Двубоят ще се играе в неделя (11 март) от 11:00 часа на изкуствен терен на стадион "Виваком Арена - Георги Аспарухов".

ЦСКА - Монтана 4:0

Голмайстори: Росен Петров, Христо Панчев, Огнян Николов, Кристиян Атанасов

Състав на ЦСКА: 1. Кристиян Сотиров (в), 5. Любомир Митков, 14. Християн Петров, 6. Ертан Тахиров, 13. Дейвид Симеонов, 4. Йоан Бауренски (к), 9. Емил Ценов, 8. Христо Панчев, 7. Андрей Йорданов, 10. Росен Петров, 18. Огнян Николов

Резерви: 12. Майкъл Георгиев (в), 3. Димитър Жабов, 20. Димитър Михайлов, 15. Иван Иванов, 19. Митко Русанов, 16. Кристиян Атанасов, 11. Мартин Смоленски

Старши треньор: Добромир Митов