потребители: 22550

ЦСКА победи Марек (ВИДЕО)
вторник 06 март, 2018  |   979

ЦСКА U19 победи Марек (Дупница) с 3:1 в мач от XVII кръг на Елитната група, който се игра на базата в Панчарево.

Армейците, водени от Ивайло Станев, поведоха в 7-та минута след гол на Божидар Чуканов. В 61-та Даниел Йорданов удвои преднината на тима ни, седем по-късно Радослав Живков вкара за 3:0, а в 86-та минута гостите отбелязаха за 3:1.

В неделя (11 март) ЦСКА ще гостува на Локомотив (Пловдив). Двубоят ще започне в 14:30 часа.

ВИЖТЕ ПЪЛЕН ЗАПИС НА МАЧА В ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА АКАДЕМИЯ ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК.

ЦСКА - Марек 3:1
Голмайстори: Божидар Чуканов, Даниел Йорданов, Радослав Живков

Стартов състав: 1. Борис Груев (в), 18. Георги Костов, 15. Никола Борисов, 3. Милен Манчев, 4. Адриан Гиргинов, 16. Емануил Личев, 17. Петър Петров, 13. Даниел Йорданов (к), 10. Иван Митрев, 7. Божидар Чуканов, 9. Радослав Живков

Резерви: 12. Драгомир Захаринов (в), 5. Джулио Чарлов, 14. Николай Янков, 11. Радослав Илиев, 20. Борислав Будинов, 8. Жулиан Манолов, 19. Борислав Борисов

Старши треньор: Ивайло Станев