потребители: 22481

Пета победа за ЦСКА
понеделник 05 март, 2018  |   7122

Баскетболният отбор на ЦСКА постигна пета победа във втората шестица на мъжката "А" група. Тимът ни, воден от Йордан Колев, се наложи над Рилски спортист-2 с 93:85 точки. Двубоят се игра в зала "Румен Пейчев".

В пореден мач армейците бяха без основни играчи, които лекуват травми, а завърналият се в игра Анди Франсис напусна двубоя контузен.

Двата отбора предложиха на зрителите много оспорван мач. Червените изиграха силна първа част, но допуснаха отпускане и това доведе до равенство на почивката - 44:44 точки. ЦСКА започна отлично третата част, но не успяваше да се откъсне с голяма разлика и така се стигна до четвъртата част, в която нашите момчета показа добра игра и заслужено се пребориха за победата.

ЦСКА продължава да бъде лидер във втората шестица на "А" група с 11 точки след 5 победи и 1 загуба. На тима ни предстои гостуване в Бургас. Червените ще играят срещу Черноморец в зала "Бойчо Брънзов" на 11 март (неделя) от 17:30 часа.