потребители: 22000

Злато за Радослав Панталеев от "Странджа" (СНИМКИ)
неделя 25 февруари, 2018  |   1015

Състезателят на Боксов клуб ЦСКА Радослав Панталеев спечели златен медал в категория до 91 килограма от 69-то издание на най-стария международен турнир в Европа - "Странджа" 2018. На финала един от най-добрите български боксьори победи иранеца Салар Голами.

Сребърен медал от турнира грабна Златислава Чуканова. Във финала при 54-килограмовите нашето момиче отстъпи на по-опитната Стойка Петрова.

Кирил Русинов взе бронзов медал от надпреварата, след като на полуфиналите в категория до 60 килограма отстъпи на Ерденебат Цанбаатар от Монголия.

ЦСКА имаше представители и сред треньорите - Александър Александров е помощник на Жоел Арате при мъжете, а Ангел Тодоров е част от щаба на червената легенда Петър Лесов в женския национален отбор.