потребители: 21254

4 от 4 за ЦСКА
понеделник 12 февруари, 2018  |   431

Баскетболният отбор на ЦСКА постигна четвърта победа в четвъртия си мач от втората шестица на мъжката "А" група. Тимът ни, воден от Йордан Колев, се наложи с 84:66 точки над Балкан-2. Двубоят се игра в "Арена Ботевград".

Армейците отново бяха без част от основните си състезатели, но въпреки това показаха добра игра и заслужиха успеха си. Мачът беше равностоен само през първото полувреме, което приключи при резултат 38:36 в полза на домакините. След почивката нашите момчета заиграха по-концентрирано и постепено увеличиха преднината си, а в последните 10 минути тотално надиграха Балкан и слечелиха с убедителен резултат.

След победата ЦСКА е единственият отбор от втората шестица на "А" група, който остава непобеден.

В следващия кръг тимът ни гостува на втория отбор на Академик (София). Двубоят ще се играе в Спортен комплекс "Правец" на 18 февруари от 17:00 часа.