потребители: 19904

Трета победа за ЦСКА
събота 10 февруари, 2018  |   1054

Юношите на ЦСКА до 19 години постигнаха трета победа в зимните контроли. Армейците, водени от Ивайло Станев, се наложиха над мъжкия отбор на Чавдар (Етрополе) с 3:1 като гост.

Червените откриха резултата в 12-та минута, когато точен беше Борислав Будинов, а до почивката нашите момчета пропуснаха няколко изгодни положения пред вратата на Чавдар, но не успяха да удвоят преднината си.

През второто полувреме Лъчезар Иванов вкара за 2:0, а Александър Иванов направи резултата класически. Домакините върнаха едно попадение и в крайна сметка контролата завърши при резултат 3:1 в наша полза.

В следващия си приятелски мач ЦСКА ще бъде домакин на Струмска слава (Радомир), а срещата ще се играе в сряда (14 февруари).