потребители: 22458

ЦСКА с втора победа в контролите
сряда 07 февруари, 2018  |   1672

Юношите старша възраст на ЦСКА постигнаха втора победа контролите по време на подготовката. Армейците, водени от Ивайло Станев, се наложиха над мъжкия отбор на Германея (Сапарева баня) с 2:1. Двубоят се игра в комплекс "Царско село".

Червените откриха резултата в края на първото полувреме, когато точен беше Асен Дончев. В началото на втората част гостите изравниха, но ЦСКА отново поведе след гол на Иван Митрев. Нашите момчета пропуснаха много положения пред противниковата врата, но до края на мача не се стигна до нови попадения и победиха с 2:1. Тимът ни отново беше без петима от основните си състезатели, а в контролата играха и юноши от набор 2001 и 2002.

На ЦСКА U19 предстои пета контрола срещу мъжки отбор. В събота (10 февруари) армейците гостуват на Чавдар (Етрополе), а двубоят ще започне в 13:30 часа.