потребители: 22457

Две победи за ЦСКА срещу Левски
понеделник 29 януари, 2018  |   770

Отборите от ДЮШ на Волейболен клуб ЦСКА постигнаха две победи в трите вечни дербита, които се играха през уикенда.

Прекадетите, водени от Станислав Георгиев, се наложиха над Левски с 3:0 гейма. В зала "Васил Симов" армейците взеха трите части съответно с 25:22, 25:21 и 25:23 точки. В следващия кръг тимът ни гостува на Септември Про Синема.

Девойките старша възраст с треньор Асен Методиев победиха вечния съперник с 3:0 гейма като гост. Червените затвориха трите части на 22, 18 и 22 точки и празнуваха в зала "Сиконко". Следващият мач на нашите момичета е срещу Славия и ще се играе в зала "Васил Симов".

Кадетите ни отстъпиха на сините у дома след драматичен мач с 2:3 гейма. Отборът ни, воден от Симеон Симеонов, ще играе срещу Септември Про Синема в следващия кръг.

Прекадетките на ЦСКА победиха ЦПВК с 3:0 гейма (25:20, 25:21, 25:23). За момичетата на Мила Кьосева предстои двубой срещу Звезди 94.

В Разлог юношите ни старша възраст отстъпха на Пирин с 2:3 гейма (23:25, 25:23, 12:25, 25:20, 16:14). Армейците, водени от Симеон Симеонов, посрещат Славия в зала "Васил Симов" в предстоящия кръг.