потребители: 22318

ЦСКА с успех в Монтана
понеделник 11 декември, 2017  |   815

Мъжкият волейболен отбор на ЦСКА победи Монтана с 3:1 гейма в мач от XI кръг на Суперлигата. Двубоят се игра в зала "Младост" в Монтана.

Армейците, водени от Александър Попов, спечелиха първата част след изключителна драма с 33:31 точки. Втория гейм ЦСКА взе с 26:24, а третия домакините затвориха на 18 точки. В четвъртата част червените се мобилизираха и след 25:23 точки си осигуриха осма победа в Суперлигата през сезона.

Венцислав Георгиев отбеляза най-много точки за тима ни днес - 28, Тодор Костов се отчете с 14, а Яни Георгиев добави 12 точки за успеха.

В следващия кръг ЦСКА гостува на Тетевен Волей. Двубоят ще се проведе в зала "Георги Бенковски" в Тетевен на 16 декември (неделя) от 18:00 часа.

Монтана - ЦСКА 1:3
(31:33, 24:26, 25:18, 23:25)

Състав на ЦСКА: Красимир Гайдарски, Яни Георгиев, Ивайло Стефанов (к), Тодор Костов, Венцислав Георгиев, Владимир Станков, Мартин Божилов - либеро

Резерви: Пламен Шекерджиев, Христо Цветанов,  Добрин Василев, Марио Стоянов, Иван Крачев, Стефан Стоянов, Андрей Николов

Старши треньор: Александър Попов