потребители: 23667

Отличен ЦСКА преди мача за Купата (РЕПОРТАЖ)
неделя 10 декември, 2017  |   2458

ЦСКА победи Берое с 6:0 в последния мач от Първа лига за годината. Двубоят се игра пред празни трибуни на стадион "Българска армия".

ХАРЕСАЙТЕ ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК.

Кирил Десподов откри резултата в 11-та минута след хубав изстрел от границата на наказателното поле, след като беше изведен отлично от Каранга и защитниците на Берое не можаха да му попречат да се разпише.

Фернандо Каранга отбеляза следващите 2 гола след асистенции на Десподов в 43-та минута и във втората на добавеното време на първата част и на почивката двата тима се оттеглиха при резултат 3:0 в полза на червените.

ВЗЕМИ СВОЯТА ЧЛЕНСКА КАРТА НА ЦСКА ТУК.

В 52-та минута за трети път Десподов подаде на Каранга, който оформи своя хеттрик. Тиаго Родригес направи преднината на тима ни 5:0 в 77-та минута, а в 88-та Станислав Манолев оформи разгромната победа с 6:0 на ЦСКА над Берое.

След успеха, който е 14-и от 20 мача през есенния полусезон за тима ни, ЦСКА се изкачи на върха в класирането с 47 точки в актива си.

Последния си мач за годината отборът ни ще изиграе в четвъртък (14 декември) срещу Лудогорец. Двубоят от 1/4-финалите в турнира за Купата на България ще започне в 17:30 часа на "Армията".

Билетите за мача са в продажба и могат да бъдат закупени от фен магазина на стадиона и от мрежата на Тикетпро, бензиностанциите на OMV, магазините на Office 1 и Orange, Билетен център на НДК и касата на "Арена Армеец".

ЦСКА - Берое 6:0
Голмайстори:
Кирил Десподов, Фернандо Каранга (3), Тиаго Родригес, Станислав Манолев

Стартов състав: 30. Витаутас Черниаускас (в), 23. Александър Дюлгеров, 25. Александър Барт, 5. Николай Бодуров (к), 3. Антон Недялков, 16. Раул Лое, 15. Кристиян Малинов, 20. Тиаго Родригес, 17. Енрике Рафаел, 19. Кирил Десподов, 9. Фернандо Каранга

Резерви: 12. Георги Китанов (в), 11. Станислав Манолев, 4. Божидар Чорбаджийски, 6. Рубен Пинто, 7. Кевин Меркадо, 10. Густаво Кулма, 21. Кевин Кубемба