потребители: 18586

ЦСКА се справи с бетона на Витоша (РЕПОРТАЖ+СНИМКИ)
неделя 03 декември, 2017  |   1412

ЦСКА победи Витоша (Бистрица) с 2:0 и оглави класирането в Първа лига с 44 точки в актива си. Двубоят от XIX кръг на първенството се игра на Националния стадион "Васил Левски".

ХАРЕСАЙТЕ ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК.

Армейците владееха събитията на терена от първата до последната минута на срещата и пропуснаха страхотни възможности пред вратата на домакините преди да успеят да открият резултата в 42-та минута, когато Раул Лое вкара дебютния си гол с екипа на ЦСКА. Станислав Манолев центрира отдясно и намери Десподов, който нацели напречната греда след удар с глава, но топката стигна до Лое, който вкара за 1:0 с глава.

И през второто полувреме възпитаниците на Стамен Белчев не спираха да атакуват и всячески се опитваха да отбележат втори гол, но не успяваха да пробият бетона на Витоша. В 88-та минута Кирил Десподов направи пробив през центъра на терена и матира вратаря на домакините с хубав изстрел за 2:0.

В следващия, последен кръг от Първа лига през есенния полусезон, ЦСКА приема Берое пред празни трибуни на "Българска армия". Двубоят е на 10 декември (неделя) от 17:00 часа.

ВЗЕМИ СВОЯТА ЧЛЕНСКА КАРТА НА ЦСКА ТУК.

Витоша - ЦСКА 0:2
Голмайстори: Раул Лое, Кирил Десподов

Стартов състав: 30. Витаутас Черниаускас (в), 11. Станислав Манолев, 5. Николай Бодуров, 4. Божидар Чорбаджийски (к), 3. Антон Недялков, 16. Раул Лое, 15. Кристиян Малинов, 20. Тиаго Родригес, 17. Енрике Рафаел, 19. Кирил Десподов, 21. Кевин Кубемба

Резерви: 12. Георги Китанов (в), 25. Александър Барт, 26. Валентин Антов, 23. Александър Дюлгеров, 7. Кевин Меркадо, 10. Густаво Кулма, 27. Радослав Живков