потребители: 18586

ЦСКА гостува на Витоша (ВИДЕО)
неделя 03 декември, 2017  |   583

ЦСКА гостува на Витоша (Бистрица) на Националния стадион "Васил Левски" в мач от XIX кръг на Първа лига. Срещата ще започне в 17:30 часа.

ХАРЕСАЙТЕ ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК.

В първия мач през сезона армейците разгромиха бистришките тигри с 6:1 след два гола на Божидар Чорбаджийски и по едно попадение на Рубен Пинто, Фернандо Каранга, Тиаго Родригес и Кевин Кубемба.

ВЗЕМИ СВОЯТА ЧЛЕНСКА КАРТА НА ЦСКА ТУК.

Нападателят Фернандо Каранга пропуска двубоя заради наказание след получени 5 жълти картона, а Стойчо Атанасов и Александър Георгиев се възстановяват от контузии. Всички останали футболисти са на разположение на Стамен Белчев за предстоящия сблъсък.

След като последният мач на "Армията" срещу Септември се игра пред празни трибуни, днес ЦСКА отново ще се радва на подкрепа от своите фенове. Билетите за двубоя са на цена 10 лева, а червени привърженици ще се допускат в сектор "Г" на стадиона през входовече 19-и, 20-и и 21-и, както и през 25-и вход на сектор "А".

Фен клуб "Сектор Г" продължава набирането на средства за хореография за двубоя за Купата на България срещу Лудогорец, до който остават броени дни. Не подминавайте урните!