потребители: 18586

ЦСКА завърши годината с победа
събота 02 декември, 2017  |   683

Юношите на ЦСКА до 15 години победиха Спортист 2009 (Своге) с 5:0 като гост в мач от последния кръг на есенния полусезон.

ХАРЕСАЙТЕ ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК.

Армейците, водени от Христо Марашлиев, водеха с 1:0 на почивката след попадение на Алпай Рамадан. През втората част Христо Марков и Цветомир Цанев се разписаха по веднъж, а Георги Манев отбеляза два гола за успеха.

Така ЦСКА завършва годината с успех, който е 14-и за тима ни от 16 мача през полусезона. Първенството ще бъде подновено през месец март.