потребители: 18586

14 от 14 за ЦСКА
събота 02 декември, 2017  |   904

Юношите на ЦСКА, родени през 2004 година, победиха Славия с 6:0. Двубоят от предпоследния есенен кръг се игра на изкуствен терен в комплекс "Царско село".

ХАРЕСАЙТЕ ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК.

Армейците, водени от Атанас Борносузов, поведоха след автогол на Славия, Павел Жабов удвои преднината на тима ни, а Мартин Влаевски направи резултата преди почивката класически.

През второто полувреме Йоан Борносузов се разписа за 4:0, последва втори автогол на гостите, а Мартин Влаевски вкара за 6:0 и оформи крайния резултат.

ЦСКА продължава да е лидер в класирането след 14 победи в 14 мача. В следващия кръг червените гостуват на Витоша 13.

ВЗЕМИ СВОЯТА ЧЛЕНСКА КАРТА НА ЦСКА ТУК.

ЦСКА - Славия 6:0
Голмайстори: Мартин Влаевски (2), Павел Жабов, Йоан Борносузов, два автогола

Стартов състав: Иван Маринов (в), Мартин Влаевски, Валентин Ситнилски (к), Габриел Александров, Теодор Иванов, Йоан Лозанов, Георги Шаламанов, Георги Чорбаджийски, Ясен Цеков, Павел Жабов, Йоан Борносузов

Резерви: Милен Младенов (в), Кирил Великов, Ясен Спиров, Васил Найденов, Александър Георгиев, Виктор Атанасов

Старши треньор: Атанас Борносузов