потребители: 18574

Три победи за ЦСКА
понеделник 27 ноември, 2017  |   326

Отборите от ДЮШ на Волейболен клуб ЦСКА постигнаха 3 победи и допуснаха 1 поражение в мачовете през уикенда.

Девойките старша възраст се наложиха над Локомотив 1929 (София) с 3:1 гейма. Момичетата на Асен Методиев взеха първата част с 25:13 точки, във втората дадоха само 8 точки на съперника, третия гейм гостите в зала "Васил Симов" спечелиха на 22 точки, но в четвъртия ЦСКА отново наложи своя ритъм на игра и след 25:12 записа трета победа през сезона. В следващия кръг армейките гостуват на ЦПВК в зала "Раковски". Двубоят ще се играе на 3 декември (неделя) от 11:30 часа.

Юношите младша възраст, водени от Симеон Симеонов, победиха СУ с 3:1 гейма. В първата част червените отстъпиха с 23:25 точки, но след това се мобилизираха и обърнаха мача, като взеха следващите три гейма съответно с 25:17, 25:11 и 25:14 точки и така заслужено се поздравиха с успех в последния си мач за годината.

Прекадетите на ЦСКА също се справиха с отбора на СУ. Момчетата на Станислав Георгиев спечелиха мача с 3:0 гейма. В следващия си двубой армейците гостуват на Люлин. Срещата ще се играе на 2 декември (събота) от 11:00 часа в залата на 90 СОУ "Ген. Хосе де Сан Мартин".

Юношите старша възраст допуснаха поражение в Дупница. Армейците, водени от Симеон Симеонов, отстъпиха на Марек Юнион-Ивкони с 0:3 гейма (13:25, 21:25, 19:25). Това беше последен мач за полусезона за нашия тим.