потребители: 18575

ЦСКА завърши полусезона с победа
неделя 26 ноември, 2017  |   489

Юношите старша възраст на ЦСКА завършиха есенния полусезон с победа. Армейците се наложиха над Черноморец в Бургас с 5:1.

ХАРЕСАЙТЕ ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК.

ЦСКА поведе след гол на Жулиан Манолов, а Радослав Живков удвои преднината на тима ни. Иван Митрев пропусна да отбележи от дузпа и да направи резултата класически, но това стори Манолов и на почивката армейците водеха с 3:0.

През втората част Живков вкара за 4:0, а Митрев се разписа за 5:0, след което домакините отбелязаха почетното попадение за тях в мача. Червените пропуснаха още много положения пред противниковата врата, а Борислав Будинов удари и греда.

ЦСКА приключи есенния полусезон с 33 точки след 10 победи, 3 равенства и 2 загуби и заема второто място в класирането. В първия мач през пролетта тимът ни, воден от Ивайло Станев, ще гостува на Лудогорец.

ВЗЕМИ СВОЯТА ЧЛЕНСКА КАРТА НА ЦСКА ТУК.

Черноморец - ЦСКА 1:5
Гомайстори: Жулиан Манолов (2), Радослав Живков (2), Иван Митрев

Стартов състав: Борис Груев (в), Георги Костов, Никола Борисов, Милен Манчев, Адриан Гиргинов, Емануил Личев, Жулиан Манолов, Даниел Йорданов, Иван Митрев, Радослав Илиев, Радослав Живков (к)

Резерви: Кристиян Сотиров (в), Джулио Чарлов, Борислав Будинов, Борислав Борисов, Георги Славчев, Андрей Йорданов, Асен Дончев

Старши треньор: Ивайло Станев