потребители: 18575

ЦСКА победи Левски-Раковски
неделя 26 ноември, 2017  |   578

Юношите на ЦСКА победиха Левски-Раковски  с 4:0 в мач от XIV кръг на Зоналната група за родени през 2001/02 година футболисти. Двубоят се игра на стадион "Раковски".

ХАРЕСАЙТЕ ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК.

През първото полувреме момчетата на Сашо Борисов пропуснаха много възможности пред вратата на домакините. През втората част обаче армейците вкараха четири гола и записаха 11-а победа през сезона.

Димитър Михайлов беше точен от пряк свободен удар за 1:0, за 2:0 се разписа Огнян Николов, третият гол бе дело на Мартин Смоленски, а отново Николов вкара за 4:0 и  оформи крайния резултат.

Последният двубой на тима ни преди зимната пауза е след седмица срещу Царско село.

ВЗЕМИ СВОЯТА ЧЛЕНСКА КАРТА НА ЦСКА ТУК.

Левски-Раковски - ЦСКА 0:4
Голмайстори: Огнян Николов (2), Димитър Михайлов, Мартин Смоленски

Стартов състав: Илия Шаламанов (в), Любомир Митков, Димитър Жабов, Християн Петров, Дейвид Симеонов, Стефан Димитров, Емил Ценов, Христо Панчев, Огнян Николов, Димитър Михайлов, Росен Петров

Резерви: Ивайло Илиев (в), Стоян Иванов, Атанас Няголов, Марио Попов, Митко Русанов, Иван Иванов, Мартин Смоленски

Старши треньор: Сашо Борисов