потребители: 18574

Голова фиеста в мач на ЦСКА
събота 25 ноември, 2017  |   1563

Юношите на ЦСКА до 15 години разгромиха Струмска слава (Радомир) със 17:0. Двубоят от предпоследния кръг на есенния полусезон се игра на изкуствен терен в комплекс "Царско село".

ХАРЕСАЙТЕ ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК.

Още във втората минута на двубоя в нашия състав беше извършена принудителна смяна, след като капитанът Александър Бучков получи контузия. Неговото място зае Веселин Борисов. На почивката ЦСКА водеше с 12:0 след 4 гола на Цветомир Цанев, единият от които беше от дузпа, 3 на Христо Арсов, 2 на Христо Марков и по едно попадение на Мартин Сотиров, Веселин Борисов и Георги Иванов, който се разписа от пряк свободен удар.

В началото на вторите 35 минути старши треньорът Христо Марашлиев направи още 5 смени и даде шанс за изява на всички полеви играчи в състава. До края на мача Цанев беше точен още четири пъти и завърши двубоя с общо 8 гола, а един добави Данаил Стойчев.

В последния си мач преди зимната пауза ЦСКА ще гостува на Спортист 2009 (Своге). Срещата ще се играе в събота (2 декември) от 11:30 часа.