потребители: 18575

И юношите биха Левски
понеделник 20 ноември, 2017  |   499

След като мъжкият волейболен отбор на ЦСКА победи Левски във вечното дерби в Суперлигата с 3:1 гейма, и юношите до 19 години на ЦСКА записаха успех над сините.

Армейците, водени от Симеон Симеонов, спечелиха сблъсъка с 3:2 гейма. Срещата от IV кръг на първенството се игра в зала "Васил Симов". Червените затвориха първия гейм на 18 точки, а във втория отстъпиха с 22:25. Третата част ЦСКА спечели с 25:14, но гостите отново успяха да изравнят след 25:20 в четвъртата. В тайбрека нашите момчета показаха, че искат победата по-силно и я постигнаха след 15:11 точки.

Така армейците продължават да са непобедени в четири мача от началото на сезона и са лидери в класирането с 11 точки. Втори е Левски с 9.

В следващия кръг ЦСКА гостува на Марек Юнион-Ивкони в Дупница. Срещата ще се играе в зала "Спортна" от 14:00 часа.

ЦСКА - Левски 3:2
(25:18, 22:25, 25:14, 20:25, 15:11)