потребители: 18454

ЦСКА със страхотен обрат срещу Берое
събота 11 ноември, 2017  |   546

Женският волейболен отбор на ЦСКА победи Берое с 3:2 гейма, след като отстъпваше с 0:2 в мач от IV кръг на Националната волейболна лига. Армейките показаха изключителен характер и заслужено се поздравиха с успеха.

Червените загубиха първите два гейма на мача, който се игра в зала "Иван Вазов" в Стара Загора, на 17 точки. След това обаче момичетата на Юлия Иванова се мобилизираха и обърнаха развоя на събитията. Третата част беше спечелена от ЦСКА на 16 точки, а в четвъртата армейките се наложиха  над Берое с 25:21 точки. В решителния пети гейм червените запазиха концентрация и нанесоха своя удар - 15:12 точки и победа номер 3 в също толкова мачове през сезона.

В сряда (15 ноември) ЦСКА гостува на Марица в отложен двубой от II кръг на първенството. Срещата ще се играе в зала "Лаута" от 18:00 часа.