потребители: 18464

ЦСКА не пожали Пирин (РЕПОРТАЖ)
събота 11 ноември, 2017  |   1992

Юношите на ЦСКА до 17 години победиха Пирин (Благоевград) с 4:0. Двубоят от XIV кръг на Елитната група се игра на базата в Панчарево и беше излъчен на живо по ЦСКА ТВ.

ХАРЕСАЙТЕ ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК.

Момчетата на Добромир Митов не оставиха съмнение, че са по-добрият отбор на терена. Целият мач се игра само в половината на гостите. Армейците имаха отлични шансове за гол и удариха и греда преди да открият резултата в 39-та минута, когато точен след подаване отдясно на Огнян Николов беше Асен Дончев.

Дончев се разписа за 2:0 в 47-та минута. Тогава Андрей Йорданов нахлу в наказателното поле и подаде по земя на Николов, който отклони топката към Дончев и той не пропусна да удвои за червените. В 63-та минута Йорданов беше спънат в наказателното поле и главният съдия не се поколеба да отсъди дузпа, която беше реализирана от Ертан Тахиров. Емил Ценов отбеляза в 74-та минута четвъртия гол за ЦСКА и оформи крайния резултат.

В следващия кръг ще се изиграят последните мачове от есенния полусезон в Елитната група до 17 години. ЦСКА гостува на Черно море във Варна. Двубоят е на 18 ноември (събота) от 11:00 часа.