потребители: 18466

ЦСКА обърна Лудогорец в Разград (РЕПОРТАЖ+СНИМКИ)
неделя 05 ноември, 2017  |   6936

ЦСКА победи Лудогорец с 2:1 в мач от XV кръг на Първа професионална лига, който се игра на стадион "Лудогорец Арена" в Разград и се доближи на 2 точки от своя съперник на върха в класирането. Това е първи успех за ЦСКА над този противник в първенството.

ХАРЕСАЙТЕ ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК.

Армейците можеха да поведат в резултата в 7-та минута, но ударът на Тиаго премина покрай гредата. В 32-та минута попадение на Густаво Кулма беше отменено заради засада.

Домакините поведоха в 49-та минута след гол на Густаво Кампаняро. ЦСКА изравни в 58-та минута, когато точен с глава беше Фернандо Каранга след центриране на Тиаго Родригес. Десет минути по-късно Каранга получи втори жълт картон и беше изгонен. Заедно с бразилеца терена напусна и Кулма, а на негово място в игра се появи Кевин Меркадо. В 71-та минута той се разписа за 2:1 и така ЦСКА постигна пълен обрат в мача.

В Първа лига предстои пауза заради двубои на националните отбори, а следващият мач на ЦСКА е домакинство на Ботев (Пловдив) на 18 ноември.

Лудогорец - ЦСКА 1:2
Голмайстори: Кампаняро (49 мин), Каранга (58 мин), Меркадо (71 мин)

ВЗЕМИ СВОЯТА ЧЛЕНСКА КАРТА НА ЦСКА ТУК.

Стартов състав: 30. Витаутас Черниаускас (в), 3. Антон Недялков, 25. Александър Барт, 5. Николай Бодуров (к), 23. Александър Дюлгеров, 15. Кристиян Малинов, 6. Рубен Пинто, 20. Тиаго Родригес, 11. Станислав Манолев, 10. Густаво Кулма, 9. Фернандо Каранга

Резерви: 12. Георги Китанов (в), 2. Стойчо Атанасов, 18. Александър Георгиев, 16. Раул Лое, 19. Кирил Десподов, 7. Кевин Меркадо, 21. Кевин Кубемба

Старши треньор: Стамен Белчев

Дарителска кампания "СЪРЦА ЧЕРВЕНИ"
Да подкрепим любимия отбор! Изпрати SMS с текст "START" на кратък номер 1948* и дарявай по 2 лв. всеки месец. Официална кампания на фен клуба на ЦСКА.
*Важи само за абонати на Мтел.

1 до 10 (от 51)

1  2  3  4  5 ...   »
 - Peter K.
понеделник 06 ноември, 2017
Бог да ви благослови момчета,семеиствата ви и цялото ръководство.

- Теодор Р.
Здравейте, Армейки и Армейци,Честита победа над Делиорманеци вчера ги започнахме на Армията ще ги довършим и купата ще е наша ЦСКА шампион!

- Андрей Х.
Браво армейцииии ! В началото много псувни отнесохте от нас но, после намерихте сили да се борите с хъс и агресия, също като нас в клетката, блъскащи по това стъкло с цел да го срутим, за да покажем, че сме живи, че не сте сами ! Това си бе не трибуна, а затвор лудогорец арена !

- Бисер П.
Честита победа на всички армейци! Но все пак да не изпадаме в някакъв делириум. Победили сме едни селяци, които като цяло трябва да блъскаме всеки път. Да не им отдаваме кой знае какво значение, защото те са просто един провинциален отбор. Мачът беше за едни три точки, както и този с Етър или Пирин. Браво на ръководството, което създаде нормална работна обстановка и сигурност на Великия ни клуб! Формата е временна, класата е вечна! Това е мотото на ЦСКА! Да продължаваме да си градим нашата къща, за да станем отново онзи клуб, от който всички трепереха преди мач! Само ЦСКА!

- Иван М.
ГОЛЯМО БРАВО на Гриша Ганчев, целия треньорски щаб и целия отбор на ЦСКА!!! Снощи БЪЛГАРСКОТО победи, въпреки цялата организирана мафия в БФС против ЦСКА, начело с Киро Гела! За съдийството - просто нямам думи. Поредна ГАВРА с нашия отбор! Дано тази победа /и то срещу Херо/ да подейства като "допинг" на нашия отбор! САМО ЦСКА!!!

- Кирил И.
Честита победа,Армейци!Победа ,показваща ,че Армейският дух е жив!Именно с дух и силен характер обърнахме мача и надиграхме кренвиршите от Делиормана,въпреки съдийските аванти.Надявам се занапред да се подобряваме и игрово и правилно да се разпределят физическите натоварвания по време на мачовете ,а и на самия шампионат.Само ЦСКА!

- Borislav B.
Искам само да кажана разни сини и зелени боклуци,на разни доносници и драскачи на декларации,на разнисхемаджии и слуги на агата-ЕБЕТЕ СИ МАЙКАТА БОКЛУЦИ ДОЛНИ !!!!!! Аре чао армейци и само ЦСКА.

И

- Трифон М.
неделя 05 ноември, 2017
Отличен отговор на Белчев и отбора след заслужените критики по техен адрес! Още сме в борбата за титлата. Дано футболистите са разбрали, че трябва във всеки мач да излизат така както днес! 100%-ва подкрепа за Белчев и щаба му. И друг път съм писал, това са изключително прецизно селектирани хора. Не може заради няколко лоши резултата да ги пъдиш и после да се чудиш откъде да търсиш други поне на същото ниво! Радвам се, че в това отношение ръководството проявява здрав разум! Пък и не само за това. Браво и само напред! Само ЦСКА!