потребители: 18466

Победа за ЦСКА в Етрополе
събота 04 ноември, 2017  |   631

Юношите на ЦСКА победиха Чавдар в Етрополе с 3:1 в мач от XI кръг на Зоналната група за родени пред 2001/02 година футболисти.

ХАРЕСАЙТЕ ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК.

Армейците, водени от Сашо Борисов, водеха с 2:0 на почивката след два гола на Марио Попов. През второто полувреме Митко Митков направи резултата класически, а в края на мача домакините отбелязаха за 3:1. В двубоя шанс за изява отново поучиха и юноши от набор 2003.

Това е девета победа за ЦСКА от 11 мача. Червените започнаха кампанията с 8 поредни успеха, след това записаха равенство и загуба, а днес се върнаха на победния път.

В следващия кръг ЦСКА гостува на Ферион. Срещата ще се играе на 12 ноември от 11:30 часа.