потребители: 18467

ЦСКА победи Локомотив в Пловдив
сряда 01 ноември, 2017  |   876

Юношите на ЦСКА до 17 години победиха Локомотив в Пловдив с 4:0. Двубоят се игра на помощния терен на стадион "Локомотив".

ХАРЕСАЙТЕ ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК.

ЦСКА откри резултата след гол на Ертан Тахиров и на почивката водеше с 1:0. През втората част момчетата на Добромир Митов вкараха още три попадения. Точни бяха Йоан Бауренски и на два пъти Андрей Йорданов. Така червените записаха десета победа в Елитната група до 17 години.

В следващия кръг тимът ни гостува на Сокол (Марково). Двубоят е в неделя (5 ноември) от 14:00 часа на стадиона в Марково.