потребители: 18466

Малшанс за ЦСКА
сряда 01 ноември, 2017  |   631

ЦСКА отстъпи на Витоша (Бистрица) с 1:2 в мач от X кръг на Зоналната група за родените през 2001 и 2002 година юноши. Двубоят се игра на стария стадион "Академик", при 4-ти километър.

ХАРЕСАЙТЕ ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК.

Армейците, водени от Сашо Борисов, откриха резултата в средата на първото полувреме, когато точен с глава беше Мартин Смоленски. Витоша обаче бързо върна гола и на почивката резултатът беше 1:1.

През втората част ЦСКА създаде много добри положения пред противниковата врата, а Митко Митков удари греда. Витоша получи право да изпълни дузпа, но нашият вратар Илия Шаламанов я спаси. В последните минути на мача домакините вкараха за 2:1 и нанесоха първа загуба на ЦСКА през сезона в десетия кръг.

Следващият мач на армейците е в Етрополе срещу Чавдар. Двубоят е в събота (4 ноември) от 14:00 часа.

ВЗЕМИ СВОЯТА ЧЛЕНСКА КАРТА НА ЦСКА ТУК.

Състав на ЦСКА: Илия Шаламанов (в), Марио Николов, Димитър Жабов (к), Георги Юруков, Стоян Иванов, Митко Митков, Митко Русанов, Атанас Няголов, Марио Попов, Георги Денев, Мартин Смоленски

Резерви: Димитър Казаков, Николай Митов, Алекс Нинов, Виктор Гицов, Красимир Георгиев, Георги Тафраджиев

Старши треньор: Сашо Борисов