потребители: 18631

ЦСКА се справи с Ботев (РЕПОРТАЖ)
неделя 22 октомври, 2017  |   875

Юношите на ЦСКА до 19 години победиха Ботев (Пловдив) с 2:1. Двубоят от XII кръг на Елитната група се игра на базата в Панчарево и беше излъчен на живо по ЦСКА ТВ.

Армейците, водени от Ивайло Станев, поведоха в 15-та минута, когато след центриране от корнер точен беше Иван Митрев. В 29-та ЦСКА удвои аванса си след попадение на Никола Борисов. Гостите върнаха един гол в 35-та минута и до края на мача резултатът остана непроменен.

Червените са на точка от върха със своите 26 спечелени до момента и заемат третата позиция в класирането. В следващия кръг ЦСКА гостува на Нефтохимик в Бургас.