потребители: 18456

Драматична загуба за ЦСКА
петък 20 октомври, 2017  |   295

Мъжкият волейболен отбор на ЦСКА отстъпи на Пирин в Разлог след 5-геймова драма. Момчетата на Александър Попов дадоха първия гейм на 22 точки, а във втория се мобилизираха и го спечелиха с 25:20. Третата част отиде на сметката на домакините - 25:21. Четвъртият гейм ЦСКА измъкна с 28:26, а в тайбрека червените отстъпиха с 16:18 точки.

Най-резултатен в мача за ЦСКА беше Венцислав Георгиев, който завърши срещата с 18 точки. Красимир Гайдарски отбеляза 17, а Станислав Петков приключи двубоя с 16 точки.

В следващия кръг ЦСКА приема Миньор (Перник) в зала "Васил Симов". Двубоят е на 27 октомври (петък) от 18:00 часа.

Пирин - ЦСКА 3:2
(25:22, 20:25, 25:21,26:28, 18:16)

Състав на ЦСКА: Христо Цветанов, Красимир Гайдарски, Яни Георгиев, Венцислав Георгиев, Станислав Петков, Владимир Станков, Мартин Божилов - либеро
Резерви: Пламен Шекерджиев, Ивайло Стефанов, Тодор Костов, Стефан Стоянов, Андрей Николов
Старши треньор: Александър Попов