потребители: 22649

ЦСКА с успех в столично дерби (РЕПОРТАЖ)
събота 14 октомври, 2017  |   1586

ЦСКА U15 победи Локомотив София с 4:1 в мач от IX кръг на първенството. Срещата се игра на базата в Панчарево и беше излъчена на живо по ЦСКА ТВ.

Гостите откриха резултата в 16-та минута, но задържаха преднината си само 40 секунди, защото ЦСКА веднага успя да върне гола чрез Цветомир Цанев. Минута по-късно армейците поведоха след попадение на Мартин Смоленски.

След почивката червените, водени от Христо Марашлиев, отбелязаха още два гола и решиха мача в своя полза. Смоленски се разписа в 41-та минута, а Мартин Аврамов оформи крайния резултат в 51-та.

Това е осма победа от девет мача за ЦСКА в Югозападната зона на Елитната група до 15 години. Следващата седмица армейците гостуват на Национал. Двубоят е на 21 октомври (събота) от 11:00 часа.