потребители: 18464

ЦСКА обърна Левски (РЕПОРТАЖ)
сряда 30 август, 2017  |   2349

ЦСКА записа втора домакинска победа от началото на сезона в Елитната група до 17 години. След като в първия кръг момчетата на Добромир Митов спечелиха с 3:1 срещу Лудогорец у дома, днес победиха и във Вечното дерби. Те обърнаха Левски с 2:1 в рамките на две минути.

ВЗЕМИ СВОЯТА ЧЛЕНСКА КАРТА НА ЦСКА ТУК.

Двубоят се игра на базата на червените в Панчарево и беше предаван пряко по ЦСКА ТВ.

Левски поведе в резултата в 20-та минута и до почивката резултатът остана непроменен.

Началото на втората част започна силно за армейците, които в рамките на 120 секунди вкараха два гола във вратата на сините.

В 43-та минута ЦСКА изравни след автогол на противника. Малко по-късно, в 45-та минута, Огнян Николов вкара втори гол за тима на Добромир Митов.

До края на мача армейците държаха нещата в свои ръце, като направиха още няколко пропуска пред вратата на гостите.

След третия кръг ЦСКА има две победи и едно равенство с актив от 7 точки и голова разлика 5:2.

ЦСКА - Левски 2:1
Голмайстори: Огнян Николов, автогол

Стартов състав на ЦСКА: 1. Кристиян Сотиров (в), 7. Андрей Йорданов, 11. Асен Дончев, 13. Дейвид Симеонов, 9. Емил Ценов, 6. Ертан Тахиров, 4. Йоан Бауренски (к), 16. Кристиян Атанасов, 5. Любомир Митков, 18. Огнян Николов, 14. Християн Петров

Резерви: 12. Илия Шаламанов (в), 3. Крум Николов, 20. Димитър Михайлов, 17. Иван Иванов, 10. Росен Петров, 2. Стоян Иванов, 8. Христо Панчев

Треньор: Добромир Митов