ЦСКА - Карабах 5:2
събота 24 юни, 2017  |   3826

ЦСКА и Карабах играят контрола в австрийския град Кьосен.

- Начало на мача.

- 6 минута. Карабах стартират агресивно в мача. За момента обаче няма чисти положения и пред двете врати.

- 8 минута. Продължителна атака на ЦСКА завършва с удар на Пинто, който попада в обсега на Магомедов.

- 11 минута. Остра атака на Карабах. Блестящ Китанов избива в корнер.

- 14 минута. ГОООООЛЛЛЛ!!!! Каранга видя, че Магомедов е излязъл извън вратата и с елегантен удар го прехвърли.

- 15 минута. Нова остра атака на Карабах. Китанов с крак изби в последния момент.

- 21 минута. Дино се възползва от неразбирателство в червената отбрана, но не успя да отправи опасен удар.

-25 минута. Изключително динамичен мач до момента.

- 29 минута. ГООООЛЛЛ! Десподов проби и центрира, а защитник на Карабах си вкара автогол.

- 33 минута. ГОООЛЛЛ!!! Малинов бележи с прецизен удар от границата на наказателното поле.

- 37 минута. Нова чудесна възможност пред Каранга. Играч на Карабах със сетни сили чисти в корнер.

- 43 минута. Топовен изстрел на Антон Недялков минава на сантиментри от гредата.

- 44 минута. ГООООЛЛ!!! Кирил Десподов бележи. Той остана сам срещу Магомедов. Вратарят парира неговия шут, но при добавката нямаше прошка.

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

- 46 минута. Енрике заменя Малинов.

- 47 минута. Манолев сложи топката на главата на Каранга, но Магомедов демонстрира класа и спасява.

- 48 минута. Слави Петров заменя Китанов.

- 54 минута. Мичел получава жълт картон за грубо нарушение срещу Симао.

- 55 минута. Рамазанов бележи след грешка в центъра на терена, която доведе до бърза контра.

- 59 минута. ГОООЛЛЛЛ!!! Меркадо проби по левия фланг и намери Каранга, който отделяза.

- 61 минута. Кулма заменя Десподов.

- 63 минута. Кубемба на мястото на Каранга.

- 69 минута. Малинов и Георгиев на мястото на Пинто и Симао.

- 70 минута. Дюлгеров на мястото на Бодуров.

- 71 минута. Атанасов заменя Манолев, а Ангелов се включва на мястото на Меркадо.

- 72 минута. Страхотен пробив за ЦСКА. Топката стигна до Кулма, но самоотвержен шпагат на бранител предотврати сигурен нов гол.

- 75 минута. Дино намалява, след като се измъкна от Дюлгеров.

- 83 минута. Мощен шут от дистанция. Слави Петров избива с крак.

- 84 минута. Валентин Антон заменя Чорбаджийски.

КРАЙ НА МАЧА

ЦСКА: Георги Китанов, Антон Недялков, Божидар Чорбаджийски, Николай Бодуров, Станислав Манолев, Давид Симао, Кристиян Малинов, Рубен Пинто, Кевин Меркадо, Кирил Десподов, Фернандо Каранга

Реверви: Слави Петров, Борис Груев, Стойчо Атанасов, Валентин Антов, Александър Дюлгеров, Александър Георгиев, Милчо Ангелов, Никола Колев, Кевин Кубемба, Густаво Кулма, Енрике