ЦСКА - Университатя 4:2
петък 23 юни, 2017  |   2566

ЦСКА и Университатя играят контрола в австрийския град Йенбах.

- Начало на мача.

- 3 минута. Андрей Иван бележи на празна врата след неразбирателство в защитата на ЦСКА.

- 8 минута. Равностойна игра без положения пред двете врати.

- 13 минута. Разпокъсана игра. И двата отбора играят в тренировъчно темпо за момента.

- 15 минута. Силен удар на Густаво от Университатя, топката минава на сантиметри над гредата.

- 20 минута. Отново Иван бележи след бърза контра през центъра на защитата. Нападателят не остави никакви шансове на Китанов.

- 26 минута. Нова опасност пред Китанов. След намесата на вратаря топката попадна в румънски футболист, който уцели горната греда.

- 31 минута. ГООООЛЛЛ!! Скоростна атака на Атанасов и Десподов. Последният намери Милчо Ангелов, който с топовен изстрел под гредата намали резултата.

- 38 минута. ГОООЛЛЛ!! Никола Колев с топовен шут изравнява.

- 45 минута. Удар на Рубен Пинто, който минава покрай вратата.

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

- 46 минута. Чорбаджийски заменя Манолев, Малинов на мястото на Пинто.

- 52 минута. Добра атака на ЦСКА. Митрович със сетни сили парира удара на Милчо Ангелов.

- 54 минута. ЦСКА започна активно втората част.

- 56 минута. Опасен шут от пряк свободен удар, но топката минава покрай вратата на китанов.

- 57 минута. Антон Недялков заменя Кирил Десподов.

. 64 минута. Страхотна атака на ЦСКА. Топката стига до Стойчо Атанасов, който шутира в далечния ъгъл, но Митрович с блестяща намеса чисти в корнер.

- 67 минута. Слави Петров застава на вратата вместо Китанов.

- 72 минута. Бодуров и Меркадо заменят Кубемба и Дюлгеров.

- 73 минута. ГООООЛЛЛЛ!!! Малинов препарира Митрович с бомбен шут от 30 м.

- 75 минута. Симао с перфектен пас сложи топката на главата на Чорбаджийски. Капитанът отправи страхотен удар, но Митрович отново се изяви в най-добрата си светлина.

- 76 минута. Антов на мястото на Чорбаджийски.

- 80 минута. Пинто се завръща на терена на мястото на Колев.

- 88 минута. ГООООЛЛЛ. Пробив на Недялков, който намери Симао на точката на дузпата. Португалецът реализира с лекота във вратата на Митрович.

КРАЙ НА МАЧА.

ЦСКА: Георги Китанов (в), Стойчо Атанасов, Станислав Манолев, Александър Дюлгеров, Александър Георгиев, Рубен Пинто, Никола Колев, Милчо Ангелов, Кирил Десподов, Густаво Кулма, Кевин Кубемба

Резерви: Слави Петров (в), Борис Груев (в), Николай Бодуров, Божидар Чорбаджийски, Валентин Антов, Антон Недялков, Фернандо Каранга, Кристиян Малинов, Давид Симао, Кевин Меркадо, Рафаел Роберто Енрике