ЦСКА - Зенит 2:1
сряда 21 юни, 2017  |   2698

ЦСКА и Зенит играят приятелска среща в Гоинг.

- Начало на мача.

- 4 минута. Равностойно начало. Сериозна група фенове подкрепят армейците.

- 5 минута. Добра атака на Каранга, но ъгълът бе изключително малък и бразилецът не успя да отбележи, въпреки че преодоля вратаря на Зенит.

- 8 минута. Грешка в червената отбрана. За късмет Кокорин не уцели вратата от непосредствена близост.

- 12 минута. Леко надмощие на Зенит. За момента без особени проблеми за Китанов.

- 16 минута. Бърза атака на Зенит. Последва удар, който Китанов отрази, но топката попадна в Панюков, който отбеляза.

- 18 минута. Нова възможност за Зенит. Китанов парира удара на Нани, а Панюков не успя при добавката.

- 19 минута. Бърз пробив на Меркадо, който обаче не успя да намери Каранга.

- 21 минута. Каранга отбеляза, но съдията отсъди доста спорна засада. Каранга първо уцели гредата, а при добавката вкара.

- 22 минута. Невероятен пропуск на Каранга. Бразилецът остана сам срещу Одигин, но вратарят парира удара му.

- 30 минута. Двуостра игра без чисти положения пред двете врати.

- 35 минута. Удар на Симао от пряк свободен удар. Вратарят лови.

- 36 минута. Нов удар на Симао, но вратарят парира.

- 43 минута. Зенит в последните минути на няколко пъти се размина в изравнително попадение.

- 45 минута. ГОООЛЛЛЛЛ!!!!!! Бърза атака, която тръгна от Енрике. Той намери Десподов, който пък центрира към Каранга, който порази вратата на Зенит.

Край на първото полувреме.

- 46 минута. Начало на втората част.

- 47 минута. Стойчо Атанасов заменя Манолев. Колев на мястото на Малинов.

- 50 минута. Удар на Десподов минава над вратата.

- 53 минута. Скоростна атака на Меркадо, който центрира към Каранга. Ударът на бразилеца мина на сантиметри от гредата.

- 56 минута. Пробив на Десподов, който прекрасно се освободи от играч на Зенит и центрира. Бранител обаче изпревари Меркадо в наказателното поле.

- 62 минута. Отново Каранга е в центъра на вниманието. Той отне една топка и остана сам в наказателното поле. Ударът му мина обаче над вратата.

- 63 минута. Кубемба на мястото на Каранга

- 64 минута. ГОООЛЛЛЛ! Кевин Меркадо по крилото навлезе в наказателното поле и препарира вратаря на Зенит.

- 64 минута. Дюлгеров на мястото на Боруров. Ангелов заменя Енрике.

- 65 минута. Гредата помага на Китанов след удар на Панюков.

- 66 минута. Две последователни възможности пред Кубемба и Ангелов, но за съжаление без нов гол.

- 69 минута. Малинов се завръща на терена на мястото на Симао.

- 72 минута. Кулма на мястото на Десподов.

- 82 минута. Валентин Антов на мястото на Чорбаджийски.

- 84 минута. Александър Георгиев на мястото на Недялков.

- 86 минута. Отново Китанов отказва Палюков.

- 89 минута. Меркадо проби по крилото, но вратарят изпревари Кубемба.

КРАЙ НА МАЧА.

Стартови XI на ЦСКА: Георги Китанов, Антон Недялков, Божидар Чорбаджийски, Николай Бодуров, Станислав Манолев, Давид Симао, Кристиян Малинов, Кевин Меркадо, Рафаел Роберто Енрике, Кирил Десподов, Фернандо Каранга

Реверви: Слави Петров, Борис Груев, Стойчо Атанасов, Валентин Антов, Александър Дюлгеров, Александър Георгиев, Милчо Ангелов, Никола Колев, Кевин Кубемба, Густаво Кулма